top of page
White Bust

Подарункові сертифікати
в арт-студію TVORCHI

Подарунковий сертифікат – це оптимальний подарунок для людини, у якої все є або творчої людини, яка весь час шукає щось нове та цікаве для себе. У наш час подарункові сертифікати на майстер-класи стали дуже популярними, адже це зручно. 

Подарунковий сертифікат можна купити для однієї людини на індивідуальне заняття, на індивідуальне заняття для двох або для сім’ї чи компанії.

 

Наш подарунковий сертифікат – це готовий подарунок. На ньому не вказується сума. Ми присвоюємо кожному сертифікату номер, згідно з яким бачимо всю необхідну інформацію про обраний майстер-клас, номінал подарункового сертифікату та дату його купівлі. Ми пропонуємо сертифікати на будь-якi майстер-класи. 

Замовити можна у нас на сайті або в соціальних мережах, а також написати чи подзвонити нам. Подарунковий сертифікат можна забрати у нас в студії, через нову пошту або в електронному вигляді.

Подарунковий сертифікат від арт-студії TVORCHI має формат пластиковоi картки. Якщо Ви купуєте сертифікат в електронному вигляді, то ми надсилаємо вам сертифікат на електронну пошту або на зручний вам месенджер.

Оплатити сертифікат можна

1) через сайт

2) ми можемо вислати вам реквiзити для оплати

3) у нас в студії.

 

Подарунковий сертифікат має унікальний код для його активації. 

 

Щоб активувати подарунковий сертифікат – подзвоніть або напишіть нам і повідомте номер Вашого сертифікату. Ми перевіряємо номінал сертифікату, обраний Вам на подарунок майстер-клас та строк дії сертифікату.

Подарункові сертифікати на творчі майстер-класи діють 6 місяців з дати купівлі, а ми працюємо для вас щодня без вихідних.

 

Ми з радістю допоможемо вам підібрати зручну дату та час для використання подарункового сертифікату.

bottom of page